| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Тип телевизора | LED |
| Интерфейсы | |
| Выход на наушники | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| CI+ слот | Є |
| HDMI | 4 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Smart TV | Smart |
| USB | 2 |
| Артикул | 20016931 |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Браузер | Є |
| Вага без підставки, кг | 18.7 |
| Вага з підставкою, кг | 22.8 |
| Вбудована пам'ять, Гб | 8 |
| Вихідна потужність, Вт | 2х15W |
| Діагональ, дюйм | 55 |
| Камера | Немає |
| Картрідер | Немає |
| Композитний | Є |
| Контрастность | 150000:1 |
| Кріплення VESA | 200 х 300 мм |
| Угол обзора | 178 |
| Число каналов | 2 |
| Максимальне, Вт | 200 |
| Оперативна пам'ять, Гб | 3 |
| Операционная система | VIDAA U8 |
| Основной цвет | Черный |
| Особенности | Hi-View AI Engine; AI 4K Upscaler; Total HDR Solution; HDR10+; HDR10+ Adaptive; Dolby Vision™ HDR; Dolby Vision IQ; HDR Enhancer; IMAX Enhanced; Filmmaker Mode; Calman Ready; Dolby Atmos®; WiSA SoundsSend; Gaming in Do |
| Процессор | Quad Core/MT9618 |
| Пульт ДК | Да |
| Поддержка 3D | Немає |
| Підтримка HDR | Є |
| Разрешение | QLED UHD (4K) |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1226 х 712 х 68 |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1226 х 764 х 290 |
| Тип | OLED |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Функции управления | Керування голосом, Керування зі смартфонів |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2 |
| Частота оновлення, Гц | 120 |
| Яскравість, кд/м2 | 1000 |